Het team is zorgvuldig geselecteerd. Net als de grondstoffen.

Achter elk product, elke smaak en elke kruimel zit een geselecteerd team, met het hart op de juiste plek. En het hele team wil dolgraag de beste oosterse bakkersproducten bij u op tafel blijven zetten. Wij zien onszelf als open individuen, met grote persoonlijkheden en diverse achtergronden en competenties – die allemaal voor hetzelfde doel werken. Van de vele dingen die wij delen, noemen we creativiteit en de passie voor onze bakkers- en broodcultuur. Wij willen nieuwe, spannende eetervaringen creëren en het tijdens het werk leuk hebben met elkaar. Het brood van de mogelijkheden creëren en bakken we met elkaar!

Berit Bergström
Quality and Food Safety Manager
Phone: (+46) 31-43 45 80 (växel)
E-mail: berit@liba.se
Eliane Fadel
Marketing Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 772
E-mail: eliane@liba.se
Elias Fadel
VD
Phone: (+46) 31 - 30 34 775
E-mail: elias@liba.se
Hicham Batlouni
Sales Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 773
E-mail: hicham@liba.se
Louise Severinsson
Social Media Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: louise@liba.se
Nasif Fadel
Founder
Phone: (+46) 31 - 30 34 771
E-mail: nasif@liba.se
Nour Habli
Sales Coordinator
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: order@liba.se
Rola Fadel
Executive Administration Manager
Phone: (+46) 31 – 30 34 776
E-mail: rola@liba.se
Salem Fadel
Co-Founder & Machine Manager
Phone: (+46) 31 - 30 34 774
E-mail: salem@liba.se
Sargina Daoud
Quality & Food Safety Coordinator
Phone: 031-43 45 80 (växel)
E-mail: sargina@liba.se
Stephanie Fadel
Graphic & Digital Designer
Phone: (+46) 31-43 45 80
E-mail: stephanie@liba.se
Thomas Blomqvist
Production Manager
Phone: (+46) 31-303 47 01
E-mail: thomas@liba.se
Anne Thorneus
Accountancy
Phone: (+46) 31-43 45 80 (växel)
E-mail: info@liba.se